ГоловнаГарантія

Гарантія

Гарантія

Усім пацієнтам, які проходять корекцію зубного ряду за допомогою елайнерів Solo, ми надаємо гарантію на ортопедичні конструкції на 5 років і беремо на себе низку гарантійних зобов'язань щодо всебічної підтримки протягом всього терміну лікування та після його закінчення.

Гарантійні зобов'язання бренду Solo

Після проходження основного курсу відновлення правильного положення зубів за допомогою елайнерів торгової марки Solo ми надаємо нашим пацієнтам протягом 5 років професійні гарантійні послуги, які допоможуть закріпити та зберегти результат лікування.

Встановлення ретейнерів

Головна мета бренду Solo полягає в якісній корекції зубного ряду та досягненні стійкого результату. Тому після основного ортопедичного лікування за допомогою елайнерів для остаточної реабілітації зубощелепної системи ми призначаємо нашим пацієнтам носіння ретейнерів. Ретенційний період необхідний, щоб зуби, що вже посіли правильну позицію після корекції, не повернулися на місце, яке вони займали до того. Адже зв'язковому апарату властива «пам'ять», і для того, щоб він звик до нового положення зубів, позиціювання всіх елементів зубного ряду, необхідно на певний час зафіксувати. Фахівці бренду Solo після закінчення корекції, у рамках гарантійних зобов'язань:
  • проводять діагностику та розробляють 3D модель зубних рядів;
  • виготовляють персональні ретейнери;
  • встановлюють ретенційні капи або дуги.
Ми пропонуємо пацієнтам встановлення незнімних ретейнерів і конструкцій, які можна легко знімати та надягати на зуби самостійно, без допомоги лікаря, що полегшує гігієну ротової порожнини та процес прийняття їжі. Термін носіння ретейнерів визначає лікар-ортодонт. Тривалість ретенційного періоду залежить від таких факторів, як:
  • ступінь викривлення зубів до корекції;
  • стан ротової порожнини після корегування зубного ряду;
  • вік пацієнта;
  • наявність у нього шкідливих звичок.
Мінімальний період носіння ретенційної ортодонтичної конструкції зазвичай дорівнює подвійному терміну лікування елайнерами.

Контрольні огляди

Після основного курсу лікування викривлень зубного ряду елайнерами лікарі-ортодонти бренда Solo проводять регулярні огляди пацієнтів 1 раз на 6 місяців. Контрольні візити до лікаря необхідні в ретенційний період та після його закінчення, протягом 5 років після лікування. Вони проводяться для перевірки стану прикусу та відсутності зміщення зубів у бік попередньої хибної позиції. Високий професійний рівень та багаторічний досвід ортопедичного лікування викривлень зубного ряду фахівців нашого бренду забезпечить збереження ідеальної посмішки після проведеної корекції.

Безкоштовне виготовлення ретейнерів на заміну

При знятті ретенційної капи для чищення, проведення гігієни зубів або приймання їжі, намагайтеся відразу ж знову надіти її на зуби. Це необхідно для дотримання призначеного лікарем режиму носіння. Крім того, капу, залишену в недозволеному місці, Ви можете легко пошкодити або втратити. Якщо таке все ж таки трапиться, наш бренд гарантує виготовлення нового ретейнера абсолютно безкоштовно.