ГоловнаОплата частинами

Оплата частинами

Оплата частинами

Комплексне ортодонтичне лікування елайнерами Solo коштує 1450-2450 євро, що визначається індивідуально у кожному конкретному випадку та залежить від складності дефекту. Ми не хочемо, щоб люди з незначним викривленням зубного ряду переплачували за корекцію своєї посмішки. Вартість лікування визначає лікар-ортодонт нашого бренду на першій консультації та погоджує її та терміни корекції з клієнтом. Сплатити гроші за лікування нашими елайнерами можна шляхом розтермінування оплати та внесення потрібної суми частинами.

Що входить у вартість лікування

Вартість лікування елайнерами Solo включає оплату повного комплексу послуг, які надають наші фахівці протягом основного та ретенційного періоду, аж до отримання бажаного результату. Вносячи гроші за лікування, ви сплачуєте вартість:

  • консультацій;
  • діагностики на найсучаснішому обладнанні з отриманням рентгенівських знімків, фотопротоколу, комп'ютерної 3D-моделі;
  • виготовлення необмеженої кількості елайнерів, які потрібно постійно міняти у міру переміщення зубів у правильну позицію до досягнення бажаного результату;
  • встановлення атачментів та їх зняття після закінчення корекції;
  • контрольних оглядів, що проводяться лікарем-ортодонтом в основний та ретенційний період;
  • виготовлення та встановлення ретейнерів.

Деталі та нюанси оплати

Бренд Solo пропонує лікування елайнерами зі зручною оплатою частинами. Ви можете вибрати самі, який варіант підійде Вам більше: із внесенням завдатку та остаточним розрахунком після завершення лікування або розстрочення платежу.

Як встановити елайнери з оплатою частинами

Оплата частинами – основний варіант розрахунку за лікування елайнерами Solo. Він передбачає внесення завдатку на етапі діагностики у розмірі 70% від узгодженої з пацієнтом вартості. Суму, що залишилася (30%) Ви сплачуєте в самому кінці лікування, коли переконаєтеся, що результат, обговорений на першій консультації з лікарем-ортодонтом, досягнутий.

Лікування елайнерами в розстрочку

Тільки у нас Ви можете пройти ортодонтичне лікування в Україні та замовити елайнери в розстрочку. Оплата в цьому випадку можлива двома способами:
  • через Монобанк чи Приват24;
  • за договором про розстрочку із брендом Solo.
Умови розстрочення передбачають обов'язковий початковий платіж у розмірі 500-1000 євро з виплатою суми, що залишилася, рівними частинами щомісяця протягом 1 року.

Чим вигідна оплата частинами

Лікування дефектів зубного ряду елайнерами сьогодні популярне у багатьох європейських країнах, оскільки використання прозорих невидимих кап, виготовлених з еластичного матеріалу з гладкою поверхнею, більш комфортне для пацієнта, ніж носіння брекетів. Елайнери дуже просто знімати і надягати самостійно, без допомоги лікаря, що спрощує приймання їжі та проведення гігієни рота.

Але корекція зубного ряду елайнерами коштує набагато дорожче, ніж вирівнювання зубів брекет-системами. Оплата частинами робить її доступнішою та дозволяє не вилучати відразу з сімейного бюджету занадто велику суму. До того ж третину вартості Ви сплачуєте лише після того, як побачите результат і будете задоволені своєю новою посмішкою.