ГоловнаПослуги

Послуги

Послуги

Коригування викривлень зубного ряду за допомогою елайнерів – тривалий процес. Але при використанні конструкцій торгової марки Solo, Ви почуватиметеся комфортно та впевнено. Адже вони виготовляються персонально для кожного пацієнта з урахуванням наявних дефектів зубного ряду та індивідуальних фізіологічних особливостей.

Які послуги надає бренд Solo

Фахівці нашого бренду пропонують комплексне дистанційне лікування та повний спектр послуг до отримання ідеальної посмішки, який включає:

Консультацію лікаря-ортодонта
Діагностику на найсучаснішому та найточнішому обладнанні американської компанії Dentsply Sirona та створення 3D моделі за результатами комп'ютерної томографії
Виготовлення елайнерів Solo із оригінального інноваційного матеріалу Zendura FLX, розробки провідного виробника матеріалів для ортодонтичного застосування, компанії Bay Material
Встановлення елайнерів, а при необхідності й атачментів, які служать для посилення дії ортопедичних кап на проблемні зуби
Консультування у процесі лікування, у тому числі дистанційне
Зняття елайнерів і атачментів після закінчення лікування
Виготовлення та встановлення ретейнерів
Гарантовану підтримку протягом 5 років для збереження результатів лікування. Ця підтримка передбачає контрольні візити до лікаря через кожні півроку та інші послуги, обумовлені розділом «Гарантія» нашого сайту.
Якщо Ви бажаєте мати рівні, красиві, здорові зуби та ідеальну посмішку, уникнути проблем із травленням, можливим при неправильному прикусі, записуйтесь на консультацію до лікаря-ортодонта прямо на сайті. Після огляду лікар назве вам вартість та термін лікування. Послуги наших фахівців будуть доступні після отримання Вашої згоди та передоплати частини вартості комплексного лікування.
лікування елайнерами

Часті питання

Протипоказаннями можуть бути:

  • патології розвитку, які можливо вирішити тільки за допомогою ортогнатичної хірургії;
  • низька вмотивованість пацієнта до носіння елайнерів (напр. діти, яких батьки змушують носити елайнери);
  • захворювання пародонту (тканин навколо зуба) та запальні стани ясен (такі захворювання можуть тільки посилитися під час вирівнюваннями елайнерами);
  • діти на етапі змінного прикусу (ще є молочні зуби);
  • важкі психічні хвороби, неврологічні стани.

Тривалість лікування залежить від складності вирішуваної проблеми та від регулярності носіння кап. В середньому, воно становить 6-12 місяців. Протягом цього періоду пацієнт послідовно використовує набір кап, індивідуально виготовлених для нього. Одна капа розрахована на носіння 22 год/добу протягом 7-14 днів (в залежності від клінічного випадку).

В середному з 12-13 років, тобто тоді, коли наявний вже повністю постійний прикус.

Ні, це не гігієнічно і може пошкодити сам елайнер.
Так, ви повноцінно живете своїм життям в елайнерах, у тому числі і спите. Це ніяк не впливатиме на якість вашого сну.

Елайнери SOLO виготовлені з багатошарового інноваційного матеріалу Zendura FLX (USA), що дозволяє використовувати весь потенціал лікування елайнерами та переміщувати зуби з постійним зусиллям, що в результаті дає коротшу тривалість лікування та комфорт для пацієнта.