ГоловнаЕлайнери До і Після

Елайнери До і Після

Результати

Катерина 21 p

Ціна: 

Час: 

Поліна 29 p.

Ціна: 

Час: 

Аліса 15 p.

Ціна: 

Час: 

Анна 35 p.

Ціна: 

Час: 

елайнери до і після

Вікторія 30р.

Ціна: 

Час: 

Людмила 27р.

Ціна: 

Час: 

Ірина 17р.

Ціна: 

Час: 

Валерій 35р.

Ціна: 

Час: 

Роман 25р.

Ціна: 

Час: 

Христина 17р.

Ціна: 

Час: 

Тетяна 45р.

Ціна: 

Час: 

Ярослав 16р.

Ціна: 

Час: 

До і після

Задовільний кінцевий результат — це те, чого пацієнт прагне, коли обирає для себе лікування елайнерами. I SOLO Aligners має що тут запропонувати своїм пацієнтам.

Найчастіше до нас звертаються пацієнти зі скаргами на зовнішній вигляд своєї посмішки або ж через болі у жувальних  м’язах та скронево-нижньощелепному суглобі. І те і інше ми можемо вирішити за допомогою наших елайнерів. Тобто не важливо з якою проблемою ви звернулись, в будь-якому випадку ви отримаєте красиву, рівну, а головне функціональну посмішку без проблем з скронево-нижньощелепним суглобом та жувальними м’язами. Скупчені зуби, проміжки між зубами, ясенна посмішка або відкритий прикус — все це під силу елайнерам SOLO.

Але насамперед ми проводимо максимально детальну та прецензійну діагностику для того, щоб оцінити наявний стан та виявити всі супутні патології, які також можуть бути вилікувані за допомогою елайнерів. Лише після того ми будемо моделювати Вашу майбутню посмішку та погоджувати її з Вами. А все для того, щоб Ви не лише побачили гарну картинку , але були впевнені , що всі можливі ризики при плануванні лікування враховано.

Наступним кроком є власне виробництво кап. Давайте зупинимось на цьому етапі більш детально: спершу ми друкуємо моделі ваших зубів на високоточних 3D-принтерах, після чого проводимо їх обробку : промиваємо у спирті та досвічуєм у ультрафіолетовій шафі.

Наступним етапом є термоформування самих кап навколо надрукованих моделей за допомогою спеціального пристрою та під тиском аж 6 бар. А все для того, щоб елайнер максимально щільно прилягав до Іаших зубів та не псував зовнішній вигляд посмішки в елайнері та , найголовніше , максимально ефективно відпрацьовував усі закладені в ньому рухи. Після того, як майбутня капа відштамована , ми її вручну обрізаємо та обробляємо край елайнера , щоб він не травмував Ваші ясна та був комфортним у користуванні. І нарешті обробляємо готові елайнери SOLO дезінфікуючим розчином та пакуємо їх разом з усіма необіхідними для лікування аксесуарами та додатками.

Часто наші пацієнти нас запитують чи можна вже закінчити лікування, адже їм здається, що посмішка уже наче є рівною і вся робота виконана. Але в нашій роботі ми ставимо в приорітет не тільки на візуально хороший результат, але і його функціональність в рамках зубощелепної системи в цілому та довговічність результату, щоб він був стабільним протягом наступних років, а не місяців.

На цій сторінці ми наводимо деякі з наших робіт, щоб ви могли оцінити ефективність елайнерів SOLO та, можливо, «впізнали» себе в одному з фото.

Часті питання

Елайнери вирівнюють зуби та виправляють прикус за допомогою тонких прозорих кап, тобто працюють так само , як і брекети, але набагато комфортніше та непомітно для оточуючих

Все залежить від складності випадку , але зазвичай від 10 до 40 кап на одну щелепу (кількість кап не завжди залежить від тривалості лікування , так як одна капа може носитись від 7 до 14 діб)

Перші результати ви зможете помітити вже в перші тижні лікування.

Після зняття кап пацієнт отримує інші капи-ретейнери , які одягатиме тільки наніч для стабілізації отриманого результату та для того , щоб у майбутньому в пацієнта не виникало рецедиву і результат залишився на десятиліття, а не місяці