Чому SOLO Sleep?

Легкий та зручний девайс позбавить вас від храпу

SOLO Sleep

1950 грн.

Створено лікарями, стоматологами та фахівцями зі сну

Кожен крок нашого процесу розроблено та розроблено нашою командою стоматологів, лікарів та спеціалістів зі сну, що дає нам глибоке розуміння динамічного зв’язку між просуванням нижньої щелепи та покращенням  прохідностідихальних шляхів. Вони будуть з вами протягом усієї подорожі до міцного сну та чудового ранку, починаючи від перевірки сну, затвердженої FDA, і закінчуючи встановленням на індивідуальний пристрій.

Доведено, що пероральні пристрої ефективно лікують апное сну

Пристрої для прийому всередину існують понад 30 років як ефективний засіб лікування апное сну. Але процес їх отримання часто може бути повільним і дорогим. Світанок існує, щоб це змінити. Наш спрощений і повністю домашній процес означає, що ви можете отримати спеціальний пристрій, який отримав дозвіл FDA, за частку часу, без клопоту.

100% дистанційне вирішення проблеми

Більше немає очікування в кабінетах лікаря. Від тестування до діагностики та лікування ми робимо кожен крок SOLO Sleep повністю вдома. Це найзручніший і найшвидший спосіб стати на шлях до кращого сну та кращого завтра.

Як працює SOLO Sleep?

Лабораторія сну, у вас вдома!

Замовте в нас на сатйті стартовий набір та за потреби зверніться за дистанційною коснультаціє в чаті або за телефоном у нас на сайті!

Створіть свій індивідуальний пристрій за лічені хвилини

Пристрій для вашого комфортного сну буде доставлено до ваших дверей із покроковими інструкціями разом із посиланням на відео-інструкцію. Це займе лише кілька хвилин, і коли ви закінчите ви вже маєте свій ваш індивідуальний пристрій SOLO Sleep.

Прокидайся з задоволенням

Насолоджуйтесь кращим сном, кращим здоров’ям і кращими днями разом із нашою відданою клінічною командою. Ми тут, щоб відповісти на будь-які запитання та допомогти вам досягти якісного сну та його переваг, які можуть змінити життя.

До та після

Before After

Місія SOLO Sleep полягає в тому, щоб зробити тестування та лікування апное сну доступними для якомога більшої кількості людей, змінюючи їхній сон, здоров’я та життя на краще.

0 мільярд
Кількість людей, уражених апное сну, у всьому світі.
0 /год
Мінімальна кількість разів, коли хтось із апное сну зупиняє дихання кожну годину. Деякі зупиняються понад 100 разів.
0 років
Кількість років апное уві сні може зменшити тривалість вашого життя згідно з кількома дослідженнями.

Відгуки

FAQ

Хропіння виникає, коли ваше тіло змушує повітря проходити через горло, коли воно повністю або частково блокується м’язами та тканинами язика, шиї та горла. Повітря змушує ці тканини вібрувати, і результатом цього є хропіння. Хропіння часто виникає, коли ваша щелепа розслабляється під час сну, і м’язи в горлі слабшають і закривають дихальні шляхи.

Чому SOLO Sleep ефективний пристрій ?

SOLO Sleep — це пристрій для просування нижньої щелепи (MAD), який обережно висуває нижню щелепу вперед. Це допомагає підтримувати вільні дихальні шляхи під час сну та запобігає дратівливому звуку, який ми називаємо «хропінням».

SOLO Sleep — це єдиний у своєму роді мундштук для боротьби з хропінням, оскільки він пропонує багато рівнів налаштування, включаючи можливість висувати щелепу з кроком в один міліметр. Кожна модель дозволяє вибрати налаштування вдосконалення, яке найкраще підходить для вас.

Так, SOLO Sleep абсолютно безпечний. Американська академія стоматологічної медицини сну визнає, що оральний пристрій є безпечним і ефективним засобом для запобігання хропінню. SOLO Sleep не містить шкідливих елементів, таких як гвинти чи пружини, які можуть спричинити задуху або пошкодити зуби.

Ні, в SOLO Sleep немає дрібних деталей, які можуть становити потенційну небезпеку задухи. Кожен елемент пристрою занадто великий, щоб застрягти в горлі.

Так. Запатентована конструкція SOLO Sleep дозволяє змінювати положення щелепи з кроком від одного міліметра до шести міліметрів.

Ми рекомендуємо вам почати використовувати SOLO Sleep на рівні одного міліметра в першу ніч, коли ви його носите. Якщо хропіння не зменшилося через 3-5 ночей, збільште налаштування на один міліметр. Носіть кожну нову установку SOLO Sleep щонайменше від 3 до 5 ночей, перш ніж знову її використовувати. Більшість користувачів отримують хороші результати при налаштуванні від трьох до п’яти міліметрів. Також більш детальну інструкцію щодо цього виробу ви можете отримати в індивідуальній онлайн-консультації з нашими лікарями.

SOLO Sleep використовує процес кип’ятіння та відкусування, щоб створити індивідуальний відбиток ваших зубів. Для отримання детальної інформації про те, як створити враження від вашого SOLO Sleep, перегляньте наші інструкції з встановлення.

Зазвичай період адаптації займає приблизно 3-5 ночей постійного використання. Абсолютно нормально, коли ваша щелепа, зуби та ясна спочатку відчувають помірний біль і втому. Цей дискомфорт схожий на те, що ви вперше отримуєте брекети або фіксатор.  Після періоду адаптаціх ви не відчуватимете абсолютно нічого.