ГоловнаЦіни на послуги

Ціни на послуги

Єдина ціна

Єдина ціна за весь період лікування, жодних прихованих платежів.

Від 1450€
  • Заповни форму та отримай консультацію та процедуру сканування у нас в клініці

ЦІНИ

Елайнери SOLO містять цілу низку переваг, що ви отримуєте за помірну та справедливу ціну, а саме комфортне та прогнозоване лікування, що є набагато приємнішим та швидшим в порівннянні з брекетами та, більше того, іншими виробниками елайнерів. Ще на стадії консультації ми зможемо  Вам показати Вашу кінцеву посмішку , тобто ще до початку лікування зможете побачити на що можна розраховувати в кінці лікування. Наші пацієнти відзначають значний комфорт в плані харчування та особистої гігієни, адже їм не потрібно жодним чином обмежувати себе в їжі та застосовувати для гігієни якісь спеціальні засоби, як у випадку з брекетам. Достатньо звичної для себе зубної щітки та пасти , як і було завжди.

Ну і , чи не найголовніше в елайнерах SOLO , це їх невидимість для оточуючих, адже ми застосовуємо найтехнологічніший та найбезпечніший матеріал зі всіх , представлених на ринку : Zendura FLX. Цей багатошаровий матеріал дуже м‘ягко переміщує ваші зуби та є практично невидими на них.

Скільки коштують елайнери ?

Вартість лікування елайнерами SOLO  завжди коливається між 1450€ та 2450€.

Точну ціну наш лікар зможе Вам повідомити тільки після консултації в нашій клініці, де він в повній мірі оцінить складність вашого випадку та дасть прогнози по орієнтовній тривалості Вашого лікування елайнерами SOLO.

Вартість напряму залежить від складності вашого випадку, яка в свою чергу визначає кількість кап, необхідну для достягнення результату: небагато кап для невеликих переміщень та більша кількість кап для складних і довгих переміщень. Тому саме для Вас формується індивідуальна пропозиція по лікуванню , що враховуватиме особливості вашого випадку та Ваші особисті побажання щодо кінцевого результату.

В точну ціну лікування елайнерами, яку Вам повідомлять після консультації буде входити буквально все: власне сама розгорнута консультація , детальна діагностика ( 3D сканування, комп‘терна томографія та інші рентгенівські знімки за необхідності), встановлення атачментів, всі елайнери, що знадобляться для досягнення бажаного результату,  необмежена кількість візитів у будь-яку нашу клініку для контрольних оглядів під час лікування , включаючи 3D сканування,  а також зняття атачментів в кінці лікуванння та встановлення ретейнерів. В разі дистанційного лікування, коли ви живете закордоном і не можете часто приїжати до нас на контрольні сканування, ми всеодно будемо з вами тримати контакт. Зазвичай достатньо сканування в будь-якій з місцевих клінік , яка є для вас комфортною або ж навіть фото за допомогою телефона через спеціальне застосування , яким ми Вас теж забезпечимо перед від‘їздом закордон.

Ціна елайнерів є одним з ключових факторів для пацієнта у виборі своєї клініки чи бренду елайнерів, але потрібно пам‘ятати про те, що елайнери — це насамперед медичний виріб, а отже його якість не може бути компромісною, адже мова йде про Ваше здоров‘я. Ми подбали про комфортну ціну на лікування, але зберегли найвищі світові стандарти в матеріалі та технології виробництва кап.

SOLO Aligners – це одночасно і виробник елайнерів  і клініка, яка їх встановлює, а отже ми прибрали всіх можливих посередників у процесі ортодонтичного  лікування елайнерами, що значно здешевило кінцеву вартість лікування для пацієнта. Більше того, це ще й набагато швидше ніж в інших — від моменту погодження пацієнтом кінцевого результату до встановлення атачментів та початку лікування зазвичай проходить не більше 10 днів. Нижче ми наведемо невелике порівння цін на лікування елайнерами в Україні , щоб ви могли оцінити привабливість нашої ціни серед конкурентів.

 Ціна в УкраїніЦіна закордоном
Найпопулярніший виробник елайнерів~4500€~7500€
Лікування брекет-системою~2000€~4500€
Інші клініки-виробники елайнерів~2500€~4000€
SOLO Alignersвід 1450€

Наша команда з радістю допоможе Вам розібратись чи підійдуть Вам елайнери та якою буде вартість лікування саме Вашого випадку, тому запрошуємо на консультацію, щоб якомога скоріше отримати відповідь на всі Ваші запитання стосовно лікування елайнерами SOLO!

Вартість лікування напряму залежить від складності Вашого випадку і тривалості його лікування.
Точну вартість лікування Вам повідомить лікар після проходження діагностики, в ході якої зможе предметно оцінити складність Вашого випадку

У вартість лікування входять консультація, вся необхідна діагностика (сканування , КТ , фотопротокол , складання анамнезу , використання діагностичного артикулятора), встановлення атачментів , необмежена кількість елайнерів для досягнення результату , необмежена кількість візитів до нас , зняття атачментів та встановлення ретейнерів. Більше того , у вартість входять також ваші профілактичні візити після закінчення лікування протягом 5 років гарантії на результат.

Ні , вартість є фіксованою та прописується у договорі на початку лікування , тому вона залишається актуальною до кінця лікування

Оплата можлива 2 способами: оплата частинами або оплата в розстрочку, більш детально про це можна прочитати за посиланням